White-Westinghouse cöp Oğütücü Tamiri

ÇÖP ÖĞÜTÜCÜ NEDİR? NEREDE KULLANILIR ?

Bilindiği gibi Çöp Öğütücünün Anavatanı Abd dir.Çöp öğütücü denildiği zaman  ilk akla gelen markalar White westinghouse,Frigidare,Terminator ve Titan marka çöp öğütücülerdir.White westinghouse çöp öğütücü,Frigidaire,Terminator çöp öğütücü ve Titan marka çöp öğütücüler Abd halkının büyük bir kısmının ihtiyacını karşılamaktadır.Abd de bir çok eyalette çöp öğütücü olmayan evlere oturum izni verilmemektedir.

White westinghouse,Frigidaire,Terminator ve Titan çöp Öğütücülerin görevi mutfakta  yemek öncesi ve yemek sonrası ortaya çıkan sebze,meyve,et ve balık artıkları gibi evsel atıkları öğüterek toz şekline getirip,su ile beraber kanalizasyona göndermektir.Mutfakta çıkan sebze meyve et ve balık artıkları çöpün % 50 kısmını oluşturmaktadır. Çöp öğütücü kullanılan mutfaklarda bekleyen çöp olmadığı için sinek,böcek ve kötü bir koku asla olmaz

Çöp öğütücülerin öğütemediği diğer %50 kısım ise sanayiye geri kazandırabilir değerli  geri dönüşümsel atıklardır. Bu  değerli atıklar sırasıyla metal,kağıt,cam,plastik  vb dir.Çöp öğütücünün öğütemediği geri dönüşümsel atıklar çöp öğütücünün zorunlu olduğu eyaletlerdeki  belediyeler  tarafından toplandıktan sonra sanayiye geri kazandırılmaktadır.

Bu konuda Abd deki eyalet belediyelerin yıllık kazancı milyar dolar ile ifade edilecek kadar çoktur. Sanayiye geri kazandırabilir atıkların geriye dönüşümü esnasında ham madde ihtiyacının büyük bir bölümü ortadan kalktığı için ekonomiye büyük bir katkı sağlamaktadır.Ayrıca doğada ham madde elde etme ihtiyacını en aza indirdiği içinde ekolojik dengeye zarar vermek zorunda kalmayacak olduğumuzu da sevinerek bildiririz.

Firmamız,24 yıldır frigidaire,white westinghouse,Terminator ve Titan marka çöp öğütücülerin yetkili servisliğini ve satışını yapmaktadır.

Top